SROVNÁME VÁM HYPOTÉKY … … a doporučíme tu nejvýhodnější!

Stačí když vyplníte formulář níže.


HYPOTÉKY VE VAŠEM
KRAJI NA MÍRU!

Financování bydlení pomocí hypotéky, nebo úvěru ze stavebního spoření, je krok, který si zaslouží náležitou a hlavně odbornou péči. Většinou se jedná o částku přesahující milion korun a často těch milionů je hned několik. Téměř vždy se ale jedná o závazek na dlouhou dobu, často na desítky let a každá chyba se v takovém případě může velmi prodražit

Nabízím Vám odbornou pomoc, odborný přístup a pravdu o tom, jaké fígle banky na své klienty používají. Zároveň Vám nabízím své dlouholeté zkušenosti s hledáním optimálního řešení a vyjednáním co nejlepších podmínek v dané bance.

Roman Sedláček

jednatel společnosti

Moje služba funguje tak, že s klientem nejprve prodiskutujeme jeho záměry a potřeby a teprve na základě těchto informací připravuji pro klienta řešení. Pokud vybrané řešení splňuje klientovi požadavky, můžeme je začít realizovat. Samozřejmostí je, že spolupráce s klientem nekončí podpisem úvěru, ale pokračuje dál i v průběhu splácení

Pokud Vám výše popsané řádky dávají smysl, nebojte se obrátit na nezávislého odborníka. Jsem tady pro Vás.

KONTAKTUJTE MĚ

Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko “odeslat” automaticky souhlasíte se zpracováním  Vámi zadaných osobních údajů společností LivingPro s. r. o. Zavazujeme se, že Vámi zadané osobní údaje nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám a budou použity pouze ke zpětnému kontaktu. Údaje, které poskytnete v tomto formuláři nebudou nikde dlouhodobě uchovávány.

ŘEKLI O NÁS ...

S manželkou jsme hledali někoho, kdy by nám poradil s financování koupě bytu ve Zlíně.Dostali jsme referenci na pana Sedláčka a ten se postupně stal našim rodinným finančním poradcem.Naše spolupráce trvá již čtyři roky a jsme velmi spokojeni.Vždycky dostaneme odpověď na naše otázky i s detailním vysvětlením. Dostaneme i porovnání s jinými produkty a rozpracované varianty, ze kterých vybíráme.
Ing. Jiří Šafařík
Manažer řízení kvality
Thursday, August 31, 2017
1. Velmi profesionálně provedené finanční poradenství.
2. Rychlé jednání s jasným výsledkem v porovnání s ostatními finančními nabídkami na trhu.
3. Odborná pomoc při tvorbě všech podkladů a dokladů potřebných pro získání úvěru.
Ivo Pešák
S Vašimi službami jsem byla nadmíru spokojena, vždy jste byl k dispozici a dokázal jste dobře poradit. I přesto, že nežiji ve Zlíně jsme veškeré vyřizování zvládli bez problémů a v potřebném čase. Jsem ráda, že spolupracujeme.
Lucie Winklerová
S panem Sedláčkem spolupracuju už více než 7 let. Velmi rychle si získal mou důvěru svou profesionalitou a lidským přístupem. Vždy se mi snaží vyjít maximálně vstříc a nachází řešení, která pro mě mají co největší užitek. Vedle perfektních služeb vám nabídne taky výborný čaj s medem.
Václav Liška
ředitel cenových srovnavačů Heureka
Pana Sedláčka jsem oslovil s požadavkem na refinancování mé stávající hypotéky. Práci pana Sedláčka hodnotím jako velmi profesionální. Panem Sedláčkem mi bylo předloženo několik variant řešení, pozitivně hodnotím i nezávislost na konkrétní finanční instituci. Celý proces i doplňující otázky mi byly srozumitelně vysvětleny. Vše následně pokračovalo dle dohody.
Ing. Petr Skála
Employee Benefits Manager

PARTNEŘI

... a mnoho dalších.