ROMAN SEDLÁČEK - jednatel společnosti

Ve světě financí se pohybuji již od roku 1997 a finanční poradenství dělám rozumem i srdcem J. Pomáhat klientům nalézt nejvýhodnější řešení mě baví a naplňuje a plně si stojím i zodpovídám za vše co Vám řeknu. Mezi jednu z hlavních výhod patří má nezávislost na jakékoliv finanční instituci.

Roman Sedláček

jednatel společnosti

Moje služba funguje tak, že s Vámi nejprve prodiskutuji Vaše záměry a potřeby, zhodnotím všechny Vaše možnosti i s výhledem do budoucna a na základě těchto informací Vám připravím nejvhodnější řešení. Pokud nabídnuté řešení splňuje Vaše požadavky, začneme jej realizovat. Samozřejmostí je, že spolupráce s Vámi nekončí podpisem smlouvy, ale pokračuje dál i v průběhu jejího trvání.

Pokud Vám výše popsané řádky dávají smysl, nebojte se obrátit na nezávislého odborníka. Jsem tady pro Vás.

Praxe ve finančním poradenství:

Profese:

Spolupracuje s:

Společnosti ve kterých působil:

Ve finančním poradenství působí od roku 1997. Svou kariéru spojil se dvěma stavebními spořitelnami i makléřskou firmou. Od roku 2013 zvolil nezávislost a založil vlastní společnost.

Celkový objem vyřízených úvěrů od založení společnosti LivingPro s.r.o. (od roku 2013): přes 550 mil. Kč

KONTAKTUJTE MNĚ

Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko “odeslat” automaticky souhlasíte se zpracováním  Vámi zadaných osobních údajů společností LivingPro s. r. o. Zavazujeme se, že Vámi zadané osobní údaje nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám a budou použity pouze ke zpětnému kontaktu. Údaje, které poskytnete v tomto formuláři nebudou nikde dlouhodobě uchovávány.