NAŠE SLUŽBY

Investiční poradenství

Součástí našeho řešení je Investiční plán sestavený na míru, který vám pomůže s budováním majetku a s jeho následnou ochranou.

Pomůžeme vám s nastavením, jak čerpat rentu z vašeho majetku.

Investice řešíme přes největší investiční správce na světě a investujeme převážně do globálních aktiv, většinou mimo ČR.

Zajištění a správa rizik

Žijeme v nebezpečném světě plném nástrah. Pojištění Vás před tímto sice neochrání, ale pomůžou Vám alespoň částečně pokrýt újmu, kterou Vám způsobí některé z těchto nepříjemných situací, ať již je to újma na zdraví, či majetku.

K zajištění rizik přistupujeme tak, že s Vámi všechna jednotlivá rizika projdeme, vysvětlíme, jak funguje jejich zajištění, vyhodnotíme, zda dané riziko skutečně potřebujete krýt pojistkou a teprve začínáme porovnávat jednotlivé produkty a pojišťovny.

Financování bydlení

Financování bydlení pomocí hypotéky, nebo úvěru ze stavebního spoření je krok, který si zaslouží náležitou a hlavně odbornou péči. Je to závazek v řádu milionů korun a téměř vždy je na dlouhou dobu, často na desítky let a každá chyba se v takovém případě může velmi prodražit.

Nelákáme klienty na „nejvýhodnější hypotéku”, na „nejlevnější hypotéku“, ani na báječnou „kalkulačku hypotéky”, která vše udělá a rozhodne za Vás.

Finanční plánování

Pomocí finančního plánování a finančního plánu,
Vám pomůžeme nalézt odpovědi na otázky proč spořit, zda a jak se zajistit proti rizikům, jak financovat vlastní bydlení.

V našem plánu řešíme krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé cíle a přání.

Krizový plán

Díky krizovému plánu Vás provedeme nelehkými situacemi jako je úmrtí, invalidita či dědictví a pomůžeme Vám Vaše osobní finance a především rodinu, na tyto situace připravit a reagovat na ně. 

Níže se můžete podívat na malou ukázku toho, co plán řeší. Skutečný plán toho umí mnohem víc.

Realitní služby

Chcete prodat, koupit či pronajmout nemovitost?

Rádi Vám pomůžeme s prodejem, nákupem nebo pronájmem nemovitosti. Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme. Pokud máte jakékoli dotazy, nebo zvláštní požadavky, neváhejte nás kontaktovat přímo.