NAŠE SLUŽBY

HYPOTÉKY

Financování bydlení pomocí hypotéky, nebo úvěru ze stavebního spoření, je krok, který si zaslouží náležitou a hlavně odbornou péči. Většinou se jedná o částku přesahující milion korun a často těch milionů je hned několik. Téměř vždy se ale jedná o závazek na dlouhou dobu, často na desítky let a každá chyba se v takovém případě může velmi prodražit.

POJIŠTĚNÍ

Žijeme v nebezpečném světě plném nástrah. Pojištění Vás před tímto sice neochrání, ale pomůžou alespoň částečně pokrýt újmu, kterou Vám způsobí některé z těchto nepříjemných situací. Ať již je to újma na zdraví či majetku.

INVESTICE

Investice do podílových fondů umožňuje dosažení velmi zajímavých výnosů.
V této oblasti pro Vás vedle investičního zprostředkování nově nabízíme i placené investiční poradenství na nejvyšší světové úrovni.


Součástí placeného poradenství je zasílání kvartální analýzy trhu, výroční servisní schůzka s detailní analýzou a vyhodnocením Vašeho portfolia.

STAVEBNÍ SPOŘENÍ

Přemýšlíte nad bezpečným zhodnocením svých úspor? Jako jednu z možností můžete využít i stavební spoření. Zdarma Vám srovnáme všechny spořitelny a pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího tarifu pro Vás, nebo vaše blízké, ať již chcete jen spořit, nebo přemýšlíte o investici do bydlení.

TERMÍNOVANÉ VKLADY

Termínovaný vklad je určený především pro zhodnocení volných finančních prostředků. Můžete si zvolit dobu, na kterou chcete mít své prostředky vázané a také měnu ve které chcete investovat. Zřízení a vedení termínovaného vkladu je bezplatné a vklad je pojištěn do výše 100 tis EUR.