ZAJIŠTĚNÍ A SPRÁVA RIZIK

Žijeme v nebezpečném světě plném nástrah. Pojištění Vás před tímto sice neochrání, ale pomůžou Vám alespoň částečně pokrýt újmu, kterou Vám způsobí některé z těchto nepříjemných situací, ať již je to újma na zdraví či majetku.

Jak to všechno děláme?

 

 

Doporučujeme, abyste se u pojištění řídili těmito radami:

Nenechávejte nic náhodě

POTŘEBUJETE POJISTIT, NEBO SI JEN NEJSTE JISTI NASTAVENÍM SOUČASNÉ POJISTNÉ SMLOUVY?

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko “odeslat” automaticky souhlasíte se zpracováním  Vámi zadaných osobních údajů společností LivingPro s. r. o. Zavazujeme se, že Vámi zadané osobní údaje nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám a budou použity pouze ke zpětnému kontaktu. Údaje, které poskytnete v tomto formuláři nebudou nikde dlouhodobě uchovávány.

ŘEKLI O NÁS ...

S manželkou jsme hledali někoho, kdy by nám poradil s financování koupě bytu ve Zlíně.Dostali jsme referenci na pana Sedláčka a ten se postupně stal našim rodinným finančním poradcem.Naše spolupráce trvá již čtyři roky a jsme velmi spokojeni.Vždycky dostaneme odpověď na naše otázky i s detailním vysvětlením. Dostaneme i porovnání s jinými produkty a rozpracované varianty, ze kterých vybíráme.
Ing. Jiří Šafařík
Manažer řízení kvality
Thursday, August 31, 2017
1. Velmi profesionálně provedené finanční poradenství.
2. Rychlé jednání s jasným výsledkem v porovnání s ostatními finančními nabídkami na trhu.
3. Odborná pomoc při tvorbě všech podkladů a dokladů potřebných pro získání úvěru.
Ivo Pešák
S Vašimi službami jsem byla nadmíru spokojena, vždy jste byl k dispozici a dokázal jste dobře poradit. I přesto, že nežiji ve Zlíně jsme veškeré vyřizování zvládli bez problémů a v potřebném čase. Jsem ráda, že spolupracujeme.
Lucie Winklerová
S panem Sedláčkem spolupracuju už více než 7 let. Velmi rychle si získal mou důvěru svou profesionalitou a lidským přístupem. Vždy se mi snaží vyjít maximálně vstříc a nachází řešení, která pro mě mají co největší užitek. Vedle perfektních služeb vám nabídne taky výborný čaj s medem.
Václav Liška
ředitel cenových srovnavačů Heureka
Pana Sedláčka jsem oslovil s požadavkem na refinancování mé stávající hypotéky. Práci pana Sedláčka hodnotím jako velmi profesionální. Panem Sedláčkem mi bylo předloženo několik variant řešení, pozitivně hodnotím i nezávislost na konkrétní finanční instituci. Celý proces i doplňující otázky mi byly srozumitelně vysvětleny. Vše následně pokračovalo dle dohody.
Ing. Petr Skála
Employee Benefits Manager

PARTNEŘI

... a mnoho dalších.